NAŠA PONUKA

METROVÝ TEXTIL

Metrový textil Sofia zahŕňa širokú škálu:
DEKORAČNÉ MATERIÁLY pre reklamné a eventové agentúry, výzdoba pre reštaurácie, hotely, interierové a bytové štúdia.
MÓDNY METROVÝ TEXTIL, materiály na oblečenie, dekorácie.
OBRUSOVINY s rôznymi motívmi v rôznych farbách a veľkostiach

BYTOVÝ TEXTIL

Každý jeden domov potrebuje deky, vankúše, obliečky.. Práve preto máme v ponuke viacero značiek, farieb, veľkostí, aby si každá domácnosť našla tie svoje, ktoré spravia Váš domov miestom, kde sa budete radi vracať.
V našom sortimente nájdete:
DEKY, PREHOZY A PRIKRÝVKY – luxusné sviatočné kolekcie
DEKORAČNÉ VANKÚŠE A PRIKRÝVKY, DEKORAČNÉ NÁVLEKY NA VANKÚŠE – aj s motívmi na rôzne sviatky, Disney motívy vo veľkostiach do detskej postieľky.
LICENČNÉ PRODUKTY – Disney…
OBLIEČKY – bavlnené a saténové vo viacerých farbách ( aj s detskými motívmi), obliečky do detskej postieľky (jednofarebné i farebné)
KUCHYNSKÉ TEXTÍLIE – obrusy, kuchynské utierky, aj sviatočné motívy
ČALUNICKE MATERIÁLY – poťahové koženky, vyše 200 druhov.

ZÁCLONY, ZÁVESY

Zútulnia každý domov. Záclony rozjasnia miestnosť a závesy dodajú eleganciu. Ak by ste sa rozhodli s farbou záclon a závesov experimentovať a chceli by ste rôzne farebné prevedenia, tak u nás ich nájdete, pretože máme v ponuke vyše 4000 druhov.

GALANTÉRIA

V našej ponuke nájdete pestrú škálu produktov, potrebných na šitie, pri výrobe módnych odevov, pri oprave odevov. Od ihiel až po gombíky…

DOPLNKY

Sme tu pre Vás celoročne ( jar, leto, jeseň, zima), takže sa snažíme podľa sezóny doplniť tovar. Postaráme sa aj o to, aby ste mohli prežiť dokonalé a harmonické sviatky, či už Vianoce alebo Veľkú Noc a iné… Ponúkame aj vázy a taniere.

GARNIŽE

Na našich webových ,,pultoch“ máme mnoho typov. Nezameriavame sa len na jeden druh, pretože ako sa vraví náš zákazník náš pán, takže sa snažíme vyhovieť aj náročnejším požiadavkám našich zákazníkov. Ponúkame garníže od klasických až po moderné… Taktiež máme rímske rolety, den a noc rolety.